Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Wielkie otwarcie Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

– Galeria Bursztynowa to największy obiekt handlowy tego typu w promieniu 120 km od Ostrołęki! – podkreśla Wacław Karolak z firmy Narev Inwestycje sp. z o.o. Dlatego też jej otwarcie, 29 maja, będzie równie spektakularne: klienci już mogą się szykować na trwający aż osiem dni maraton z prezentami, konkursami z atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalnymi promocjami w 60 sklepach największych i najpopularniejszych marek oraz firm mieszczących się w Galerii. Nie zabraknie też koncertów znanych zespołów i występów wielkich gwiazd, będą specjalne atrakcje na Dzień Dziecka oraz wiele innych wydarzeń. Jeśli więc chcesz jednocześnie robić zakupy i cieszyć się z wyjątkowo korzystnych cen oraz przeżyć niepowtarzalne chwile podczas zorganizowanych z ogromnym rozmachem imprez, musisz koniecznie zaplanować odwiedzenie Galerii Bursztynowej!

Wielkie otwarcie Galerii Bursztynowej potrwa od 29 maja do 5 czerwca. W ciągu tych ośmiu dni ten jeden z najnowocześniejszych obiektów handlowych w kraju stanie się miejscem wyjątkowych wydarzeń. Wszystko rozpocznie się w czwartek 29 maja o godz. 10.00. Już przy wejściu klientów będzie witać przesympatyczna maskotka Galerii, Bursztynowy Miś. Będą też gratisowe „Zdjęcia do wzięcia” przy specjalnym standzie oraz efektowne kubki dla tych wszystkich, którzy będą mieć biżuterię lub cokolwiek innego z bursztynu, w ramach akcji „Kubek za bursztyn”. Nie zabraknie też wielu innych atrakcji  oraz występu Zespołu Tańca Ludowego „Ostrołęka”. Dwa kolejne dni będą równie ciekawe. Poza konkursami i promocjami, przygotowanymi zarówno przez Galerię jak i jej najemców, w piątek wystąpią zespół country Droga na Ostrołękę oraz znana z programu X-Factor polska Tina Turner, Larysa Tsoy, zaś w sobotę zaprezentują się: dziewczęce trio Bursztynki, gitarzysta Michał Łoniewski, finalista talent show Must Be The Music oraz grupa taneczna Cats Clow w pokazie breakdance. Będzie też pokaz mody ostrołęckiej projektantki Roxany Dawid, podczas którego urocze modelki zaprezentują najciekawsze fasony ubrań, które można kupić w sklepach Galerii. Niedziela 1 czerwca upłynie w Galerii pod znakiem święta najmłodszych klientów. „Bursztynowy Dzień Dziecka” potrwa od 10.00 do 19.00 i będzie składać się z bloku imprez i konkursów oraz przedstawień teatralnych dla najmłodszych, przygotowanych przez agencję „Bambi” oraz Teatr Pinokio z Nowego Sącza, z przewidzianą dla każdego dziecka darmową watą cukrową. Dzień Dziecka nie będzie końcem atrakcji związanych z otwarciem Galerii Bursztynowej, bowiem trzy kolejne dni, tzn. od 2. do 4. czerwca odbywać się będą konkursy i imprezy Galerii i najemców – dokładny wykaz planowanych na te dni atrakcji można znaleźć na stronie  www.galeriabursztynowa.com.pl
Wielki finał otwarcia nastąpi w czwartek 5 czerwca. Jako pierwsza na scenie plenerowej wystąpi, zdobywająca coraz większą popularność dzięki przebojowi „Ostrołęka 1831”, ostrołęcka rockowa grupa Vinyl, z wokalistką Anetą Majeran, znaną z półfinału czwartej edycji programu  Must Be The Music. Gwiazdą wieczoru będzie zaś świętujący w tym roku 30-lecie istnienia legendarny zespół Piersi, który wykona wszystkie swoje ponadczasowe przeboje, takie jak: „Maryna”, „Całuj mnie”, „Zośka” oraz najnowszy „Bałkanica” z elementami bałkańskiego folkloru podanego w tanecznych rytmach. Wieczór zakończy efektowny pokaz fajerwerków, można też spodziewać się, że prowadzący imprezę znany aktor i satyryk Krzysztof Szubzda nie ograniczy się tylko do zapowiadania kolejnych wykonawców.
Już dziś wiadomo, że kolejne atrakcje tego typu wpiszą się w cykliczny kalendarz imprez w Galerii Bursztynowej, ponieważ jej właściciele, firma Narev Inwestycje sp. z o.o., stawiają sobie za cel nadrzędny nie tylko stworzenie najbardziej konkurencyjnej galerii handlowej w regionie, ale też miejsca znanego z wartościowych imprez kulturalnych oraz przyjaznego dla wszystkich klientów, zwłaszcza rodzin z dziećmi w każdym wieku. Warto więc regularnie zaglądać na www.galeriabursztynowa.com.pl, by być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami w Galerii Bursztynowej – jest to bowiem miejsce, do którego chce się i zawsze warto wracać!

Kalendarium otwarcia

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę