Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Gorący weekend

Dziś w ciągu dnia temperatura maksymalna w regionie od 27°C do 28°C, jutro od 28°C do 29°C i to w cieniu. A że synoptycy nie przewidują większych zachmurzeń w słońcu będzie grubo powyżej 30 °C. Dopiero w niedzielę być może nad region nadciągnie nieco więcej chmur i wówczas mogą wystąpić burze, ale temperatura podobna – w cieniu 27-28°C.

Na najbliższe dni synoptycy zapowiadają zachmurzenie małe, i tylko okresami okresami umiarkowane. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Gorąco będzie w dzień, ale bardzo ciepło  - do 16°C – ma być także nocami. 
Wielodniowe prognozy numeryczne wskazują, że gorąco ma być także początek przyszłego tygodnia z tym, że możliwe są częstsze burze. Nieco chłodniej – do 24°C i więcej deszczu ma być od środy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę