Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Blisko tragedii

Przez ponad pół godziny całkowicie zablokowana była droga Łomża – Jeżewo. W okolicach wsi Bożejewo tir uderzy w przydrożne drzewo. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało. W tej chwili ruch puszczany jest już wahadłowo.

Do wypadku doszło po godzinie 10.30. Jadąca od strony Wizny w kierunku Piątnicy ciężarówka uległa awarii dojeżdżając do Bożejewa. Jak opowiadał kierowca ciężarówki nagle zblokowały jej się koła. Samochód lekko uderzył w jedno z drzew, a naczepa zablokowała przejazd drogą.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę