Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

I LOVE Narew... po raz 6

Już po raz szósty portal Wędkarska Brać organizuje sprzątanie Narwi. Impreza odbywa się pod hasłem I LOVE Narew. - Wydarzenie jest corocznym spotkaniem miłośników naszej rzeki oraz osób, którym nie jest obca ekologia oraz dbałość o piękno Doliny Narwi – piszą organizatorzy zachęcając do wiosennego – już w tę sobotę - posprzątania Narwi nie tylko wędkarzy, ale wszystkich mieszkańców Łomży i okolicy „bo razem zrobimy więcej”.

Punktem zbornym osób biorących udział w akcji sprzątania brzegów Narwi  będzie Plaża Miejska przy moście Hubala. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.
- Dzięki temu przedsięwzięciu chcemy propagować dbałość o przyrodnicze walory naszej rzeki oraz kształtować świadomość proekologiczną mieszkańców Łomży i okolic – mówi Marcin Trojanowski. - Wszyscy, którzy wezmą udział otrzymają drobny upominek od organizatorów, a po zakończonym sprzątaniu spotykamy się na wspólnym grillu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę