Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mroźna noc

To prawdopodobnie będzie najzimniejsza noc tej wiosny. Temperatura powietrza wczesnym rankiem w Łomży ma spaść do -3 stopni Celsjusza, a przy gruncie możliwe są spadki temperatury w regionie nawet do -7 st. C. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydali specjalne ostrzeżenie nadając przymrozkom pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Nadanie pierwszego stopnia zagrożenia oznacza, że przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, a nawet możliwe jest zagrożenie życia.  
Maciej Maciejewski, dyżurny synoptyk, prognozuje że na obszarze województwa podlaskiego począwszy od północy  do godziny 7.00 jutro rano temperatura minimalna wyniesie od - 3 st. C do -1 st. C, a przy gruncie nad ranem możliwe są spadki temperatury do -7st. C.  Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określił na 90%.

Później ma się robić już cieplej. Kolejnej nocy temperatura ma w Łomży spaść do +7, + 8 st. C., a w środę w ciągu dnia na termometrach ponownie ma być nawet + 20 st. C, choć możliwe że tego dnia nieco popada deszcz. 

Z wielodniowych prognoz meteorologicznych wynika że „zimnych ogrodników”, przypadających w dniach 12-14 maja, w tym roku już nie będzie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę