Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

225 km/h na obwodnicy Zambrowa

Główne zdjęcie
Fot. KWP Białystok

Zatrzymaniem prawa jazdy oraz skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu zakończył się „rajd” 37-letniego kierowcy passata, który na obwodnicy Zambrowa przekroczył dozwoloną prędkość o 105 km/h. Zamiast 120 jechał 225 km/h.

W piątek po godzinie 18. funkcjonariusze patrolując krajową ósemkę zauważyli osobowego volkswagena poruszającego się z bardzo dużą prędkością. Nieznakowanym radiowozem z videorejestratorem nagrali gdy kierowca passata w miejscu  dozwolonej prędkości  120 km/h, jechał 225 km/h. Po zatrzymaniu do kontroli passata okazało się, że kierował  nim 37-letni mężczyzna, któremu policjanci od razu zatrzymali prawo jazdy. To jednak dopiero początek konsekwencji rajdu. Ze zbyt szybkiej jazdy będzie jeszcze tłumaczył się przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę