Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek bez kasku. Motocyklista w stanie ciężkim.

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

18-letni kierowca motocykla jadąc drogą podporządkowaną najprawdopodobniej nie zastosował się do znaku „stop” i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu seatowi. W wyniku zderzenia kierujący jednośladem nastolatek w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 12.30 w miejscowości Rykacze pod Zambrowem. Jak wynika z ustaleń policjantów 18-letni kierowca motocykla wymuszał pierwszeństwo przejazdu  jadąc bez kasku ochronnego motocyklem, który nie miał badań technicznych i nie był zarejestrowany.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę