Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Motorowerzysta uderzył w ciągnik

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

W wyniku zderzenia motoroweru z ciągnikiem rolniczym 17-letni kierujący jednośladem trafił do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj w południe na skrzyżowaniu ulic Dębowej i Marii Dąbrowskiej w Kolnie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 17-letni kierowca motoroweru, najprawdopodobniej, wyprzedzał na skrzyżowaniu ciągnik rolniczy z przyczepą, który w tym czasie sygnalizował skręt w lewo. Manewr motorowerzyście się nie udał i uderzył w ciągnik. Ranny 17-latek trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają kolneńscy policjanci.

210204100642.gif
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę