Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Prezes Mlekpolu na liście do Parlamentu Europejskiego

Edmund Borawski, prezes grajewskiego Mlekpolu, oraz poseł na Sejm z listy PSL będzie kandydował z ramienia tej partii w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na ogłoszonej kilka tygodni temu liście ludowców w okręgu obejmującym województwa warmińsko-mazurskie i podlaskie Borawski zastąpił wiceministra kultury Piotra Żuchowskiego, który zrezygnował ze startu w tych wyborach.

Borawski jest trzecim kandydatem PSL do PE z regionu łomżyńskiego. Na liście ludowców „od nas” są także wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski oraz prawniczka Danuta Zysk

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 25 maja. Polacy będą wybierać 51 europosłów w 13 okręgach wyborczych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę