Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Estończyk szalał na „61”

Ciężarowy volvo z naczepą oraz dostawczy renault wylądowali w rowie uciekając przed czołowym zderzeniem z ciężarówką, która wyprzedzała tira na skrzyżowaniu. Do zdarzenia doszło dziś rano na krajowej „61”, pod Szczuczynem. Na szczęście żadnemu z kierowców nic się nie stało, a policjanci szybko ujęli jadącego w kierunku Łomży Estończyka, który był sprawcą kolizji.

49-letni estoński kierowca ciężarówki z lawetą, który według relacji poszkodowanych nie zważając na stwarzane zagrożenie, wyprzedzał na skrzyżowaniu i podwójnej linii ciągłej poruszającego się przed nim tira, przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Mężczyzna została zatrzymany w policyjnym areszcie. Jak przekazują policjanci z Grajewa jutro, mężczyzna w trybie przyspieszonym zostanie doprowadzony do sądu, który zajmie się jego skrajnie niebezpiecznym zachowaniem na drodze.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę