Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Komendant przechodzi na emeryturę

Główne zdjęcie
Inspektor Andrzej Ryński

Oficjalnie potwierdzają się ujawnione przez nas dwa tygodnie temu informacje o zmianach na stanowisku komendanta miejskiego policji w Łomży. Podkomisarz Kamil Sorko z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku potwierdza, że komendant Andrzej Ryński podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Oficjalnie nie ma jeszcze ustalonej daty kiedy to nastąpi. - Komendant wojewódzki oczekuje na raport od komendanta Ryńskiego – mówi Sorko.

Złożenie raportu do komendanta wojewódzkiego jest wymogiem formalnym  jaki musi spełnić każdy chcący przejść na emeryturę komendant miejski lub powiatowy. 

Inspektor Andrzej Ryński w Policji pracuje od ponad 30 lat, a komendantem w Łomży jest od lipca 2009 roku. W połowie grudnia 2013 roku uległ wypadkowi. Doznał poważnego złamania nogi i przez dłuższy czas przebywał w szpitalu. Do pracy wrócił pod koniec ubiegłego tygodnia. 

Nieoficjalnie „mówi się”, że zmiana stanowisku komendanta w Łomży ma nastąpić jeszcze w pierwszej połowie kwietnia.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę