Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Trzech na jednego to banda...

Trzech mężczyzn napadło na 39-latka w Łomży. Bijąc go rękami i kopiąc po całym ciele, przewrócili go na ziemię, po czym zabrali warty 100 złotych markowy plecak. Do zdarzenia doszło w sobotę tuż przed 20.00. Policjantom udało się szybko zatrzymać napastników - dobrze znanych mundurowym z wcześniejszych występków mieszkańców Łomży w wieku 29, 33 i 39 lat, którzy noc z soboty na niedzielę spędzili w policyjnym areszcie.

Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży w trakcie wyjaśniania sobotniego napadu okazało się, że do podobnego incydentu, z udziałem zatrzymanych, doszło też tydzień wcześniej lecz wówczas pokrzywdzony 39-latek z obawy o swoje zdrowie nie zgłosił tego faktu. Wczoraj cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące popełnienia przestępstwa rozboju i pobicia. Będą odpowiadać przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę