Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

W Zambrowie budują nowy blok komunalny

Nieco ponad 2,77 mln zł będzie kosztował nowy blok komunalny w Zambrowie. O zlecenie na jego budowę zabiegało 19 firm. W trzykondygnacyjnym z podpiwniczeniem budynku powstaną 24 nowe mieszkania: kawalerki, mieszkania dwu i trzypokojowe. Warto dodać, że 30% kosztów związanych z budową bloku komunalnego w Zambrowie ma pochodzić z dofinansowania uzyskanego w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Nowy blok komunalny w Zambrowie stanie pomiędzy Aleją Wojska Polskiego 46, a ulicą Ogrodową. Wczoraj burmistrz Zambrowa podpisał umowę na jego budowę z białostockim Przedsiębiorstw Produkcyjno-Usługowym MARK-BUD. Budynek – zgodnie z umową - ma zostać oddany do użytku wiosną przyszłego roku

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę