Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Złodzieje paliwa

19-latek i 21-letnia kobieta najpierw on skradł tablice rejestracyjne, a później montując je do samochodu kradli paliwo. W sumie trzykrotnie tankując to samo auto na stacjach w Grajewie i Łomży i odjeżdżając nie płacąc rachunków skradli paliwo za ponad 700 złotych. Po kilku dniach pracy łomżyńskich policjantów oboje wpadli. On jest z gminy Piątnica, ona z gminy Łomża. Chłopak usłyszał już pięć zarzutów, dziewczyna dwa.

Jak przekazuje policja w ubiegły czwartek, na jednej ze stacji paliw zatankowano paliwo do VW golfa na warszawskich numerach rejestracyjnych, za blisko 300zł. Na innej stacji – tydzień wcześniej – ten sam samochód miał jeszcze łomżyńskie tablice rejestracyjne i również zatankował za kwotę blisko 300zł. Okazało się, że dzień po tym zdarzeniu przy użyciu łomżyńskich tablic, skradziono paliwo także w Grajewie. Tam straty wyniosły ponad 130 zł. Mundurowi z Łomży szybko ustalili, że oba komplety tablic były kradzione. Analiza zabezpieczonych nagrań z monitoringu stacji paliw, a także powiązanie ze sobą zdarzeń zgłoszonych policjantom, doprowadziła do ustalenia podejrzanego o popełnienie tych wykroczeń - 19-letniego mieszkańca gminy Piątnica. Równie szybko, policjanci dotarli do 21-letniej mieszkanki gminy Łomża, której samochód uczestniczył w kradzieżach paliwa. Wczoraj mężczyzna usłyszał 5 zarzutów dotyczących dwukrotnej kradzieży tablic rejestracyjnych oraz trzykrotnej kradzieży paliwa. Odpowie też za kierowanie pojazdem bez uprawnień. Jego starsza koleżanka usłyszała zarzut dopuszczenia do prowadzenia pojazdu przez osobę niemającą uprawnień. Zgromadzony materiał, pozwolił też na przedstawienie 21-latce zarzutu kradzieży paliwa, do której doszło wcześniej na jednej ze stacji paliw w Łomży. Wówczas skradziono paliwo o wartości 50zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę