Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pobili za... czapkę z daszkiem

Główne zdjęcie
Dworzec PKS w Łomży

Dwóch młodych mężczyzn zaatakowało 18-latka w pobliżu dworca autobusowego w Łomży. „Bijąc go po twarzy oraz przewracając na ziemię, zabrali wartą 100 złotych czapkę z daszkiem” - podaje policja informując o szybkim ujęciu rozbójników. Napastnikami okazali się o rok starsi mieszkańcy gmin Wizna i Miastkowo.

Do zdarzenia doszło w piątek, w godzinach popołudniowych. Już następnego dnia ustalenia łomżyńskich policjantów doprowadziły do zatrzymania jednego z podejrzanych o rozbój mężczyzn. Kolejnego dnia został zatrzymany drugi z napastników. 
- Policjanci odzyskali też skradzioną w wyniku rozboju czapkę – podaje oficer prasowy KMP w Łomży informując, że napastnikami okazali się 19-letni mieszkańcy gmin Wizna i Miastkowo. - Wczoraj 19-latkowie usłyszeli zarzuty dotyczące popełnienia przestępstwa rozboju. Teraz dwaj młodzieńcy za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę