Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Twoje OC i AC wreszcie może być tańsze!

Ceny OC i AC u poszczególnych ubezpieczycieli mogą się różnić nawet o kilkaset złotych. Zastanawiasz się jak znaleźć najtańszą ofertę? Teraz możesz zrobić to w bardzo prosty i wygodny sposób. Największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce CUK (Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych) otworzyła swoją placówkę w Łomży, gdzie bezpłatnie w zaledwie kilka chwil porównasz oferty 20-stu Towarzystw Ubezpieczeniowych.

„Ilu ubezpieczycieli, tyle cen” – ta reguła uświadamia jak ważne jest porównanie wszystkich możliwości ochrony samochodu. Ubezpieczeń jest jednak bardzo dużo, a wizyta u agenta każdej firmy to strata mnóstwa czasu. Na szczęście w CUK tego problemu nie ma – wystarczy, że doradca wprowadzi do systemu kilka podstawowych informacji na temat kierowcy, samochodu i potrzebnej polisy a po paru chwilach otrzymasz bezpłatny wydruk z cenami 20-stu wiodących ubezpieczycieli, m.in. MTU,Warty, HDI, Generali, Hestii, Link4, Compensy, Gothaera, Proamy czy Liberty Direct. Co najważniejsze, oznacza to oszczędność i to nawet w wysokości kilkuset złotych, bo o tyle mogą się różnić ceny ubezpieczenia dla jednego kierowcy. Zysk jest tym większy, że – zgodnie z zasadą „duży może więcej”- ceny potrafią być niższe niż u innych agentów i bezpośrednio u ubezpieczycieli. Wybraną polisę klient może kupić bezpośrednio na miejscu bez żadnych dodatkowych kosztów.
Jeśli swoje ubezpieczenia masz w różnych firmach – teraz wszystkie sprawy z nimi związane załatwisz w jednym miejscu.

W CUK Ubezpieczenia również przedsiębiorcy znajdą najlepszą ofertę dla swojej firmy, ponieważ już przy pięciu pojazdach w przedsiębiorstwie oferowane są pakiety OC na zasadach małej floty.
Na wyjątkowo duże zniżki mogą liczyć rolnicy - nawet do 80%.  Przykładem są ciągniki rolnicze, gdzie cena polisy OC przy bezszkodowości wynosi około 30 złotych.
Ponadto, w jednym miejscu załatwisz wszelkie formalności związane z ubezpieczeniami, zakupem polisy, złożeniem wypowiedzenia, przepisaniem polisy na nowego właściciela pojazdu, pomoc w przypadku szkody. 
CUK Ubezpieczenia to nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne ale również szeroki wybór ubezpieczeń mieszkaniowych, domów, podróży, OC działalności, biznesowych, rolnych i na życie.   

Zadzwoń pod numer 86 216 35 95 lub przyjdź do oddziału CUK w Łomży przy ulicy Giełczyńskiej 12/róg Dwornej i sprawdź bezpłatnie jaka jest najniższa cena OC i AC dla Twojego auta.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 oraz w soboty w godzinach 9.00 – 13.00.
Swoją składkę OC i AC możesz bezpłatnie sprawdzić bez żadnych zobowiązań na www.cuk.pl lub zostaw swój numer telefonu na stronie www, a doradca CUK oddzwoni i bezpłatnie przedstawi najlepszą ofertę.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę