Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Podlaska Marka Roku... z Piątnicy?

Serek Wiejski naturalny z OSM Piątnica oraz wystawa „Ziołowe tajemnice. Rośliny lecznicze Doliny Narwi” w Muzeum Przyrody w Drozdowie są produktami z regionu rywalizującymi w organizowanym już po raz dziesiąty konkursie Podlaska Marka Roku. Znany i ceniony na polskim rynku od 1992 roku Serek Wiejski Piątnicy, oraz otwarta jesienią ubiegłego roku wystawa znalazły się w gronie 28 produktów, wytypowanych przez grono ekspertów do nagrody głównej z niemal stu zgłoszeń.

Podlaska Marka Roku to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 10 lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Otrzymanie tytułu Podlaskiej Marki Roku nie wynika z wysokości sprzedaży, czy z liczby zatrudnionych pracowników, ale z wysokiej jakości i unikatowych walorów wytwarzanych produktów. Podlaska Marka Roku przyznawana jest najciekawszym inicjatywom, najpiękniejszym miejscom oraz najlepszym produktom, których wspólnym mianownikiem jest obszar ich realizacji – województwo podlaskie.
Laureatów wskazują – niezależnie od siebie – kapituła konkursu, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki (wyłaniająca pięciu nagrodzonych) oraz konsumenci (mieszkańcy województwa), wybierający jednego zwycięzcę w głosowaniu internetowym.
W właśnie  na stronie internetowej podlaskamarka.pl odbywa się Plebiscyt o Nagrodę Podlaskich Konsumentów realizowany w ramach konkursu Podlaska Marka Roku 2013. Pełnoletni mieszkańcy województwa mogą wybrać jedną kandydaturę, która ich zdaniem najbardziej zasługuje na tytuł Podlaskiej Marki Roku 2013. Po wskazaniu produktu, należy podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłana bezpłatna wiadomość z kodem weryfikującym oraz wprowadzić kod na stronie, potwierdzając swój wybór. W tym momencie głos zostanie uznany za ważny. Głosowanie trwa do 27 marca. 
Producent zwycięskiego produktu otrzyma nagrodę finansową, natomiast wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. Należą do nich m.in. tablety, zewnętrzny dysk twardy, zaproszenia na Galę Finałową konkursu oraz zupełnie wyjątkowa nagroda – niespodzianka, która z pewnością ucieszy niejednego miłośnika aktywnego wypoczynku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę