Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Policja szuka świadków wypadku

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają świadków wypadku, który wydarzył się w ostatni czwartek, 13 marca 2014 roku, w pobliżu Pniewa. Tuż przed godziną 10:00 jadący na trasie Lutostań – Łomża kierowca hondy accord, jak na razie z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem następnie zjechał na lewe pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo.

Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 4741458 lub z najbliższą jednostką Policji – 997.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę