Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Nastolatek zmarł od urazów powypadkowych

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Urazy wewnętrzne w obrębie klatki piersiowej i brzucha i spowodowane nimi masywne wewnętrzne krwawienie było przyczyną śmierci nastoletniego motorowerzysty - wynika z nieoficjalnych informacji po sekcji zwłok. Takich obrażeń 14-letni chłopak doznał po zderzeniu w osobowym volkswagenem, który zajechał mu drogę. Początkowo zdarzenie nie wydawało się groźne, ale nastolatek zmarł w szpitalu dwie godziny później.

Do jak się okazało tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek ok. 14.25 na ul. Wyszyńskiego w Łomży. 14-letni chłopak, w kasku na głowie, jechał motorowerem ul. Wyszyńskiego gdy nagle drogę zajechał mu skręcający w lewo na parking volkswagen golf. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Wydawało się, że skończy się jedynie na siniakach, bo u nastolatka nie było widać żadnych obrażeń. Chłopak był przytomny i świadomy. Do szpitala został zabrany jedynie na obserwację. Także badanie głowy tomografem komputerowych nie wykazywało żadnych urazów. Dopiero później jego stan gwałtownie się pogorszył i mimo 40-minutowej reanimacji niestety zmarł. 
Prokurator zarządził sekcję zwłok która wykazała, że nastolatek w wypadku doznał bardzo poważnych obrażeń wewnętrznych. Z wstępnych opinii wynika, że to właśnie spowodowane nimi masywne wewnętrzne krwawienie było przyczyną śmieci 14-letniego motorowerzysty.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę