Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Pepees zaczyna kontraktację

Główne zdjęcie
Pepees (fot. archiwum)

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Pepees w Łomży zaprasza rolników do kontraktacji ziemniaków skrobiowych na sezon 2014. Jak przekazuje Wojciech Faszczewski prezes spółki gwarantuje ona swoim rolnikom jasne i przejrzyste warunki współpracy. Łomżyński Pepees jest największym producentem skrobi ziemniaczanej w Polsce. Ziemniaki skupuje od ok. 1100 plantatorów z całej Polski.

- Partnerskie zasady na jakich opieramy współpracę PEPEES – plantator dają szansę na poprawę jakości rynku skrobi w Polsce i możliwość konkurowania z rynkiem europejskim. Co jest celem zarówno przedsiębiorstwa, jak i plantatorów -  zaznaczył prezes PEPEES, Wojciech Faszczewski w przesłanym komunikacie prasowym.
Przedsiębiorstwo w swojej ofercie podkreśla przede wszystkim korzystne warunki współpracy tj.  najwyższą cenę, możliwość negocjacji, szybką i terminową płatność.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę