Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Złamana ręka po groźnym karambolu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Tylko złamania ręki doznał kierowca jednego z czterech samochodów, które uczestniczyły w groźnie wyglądającym karambolu na krajowej 61 pod Grajewem. Wypadek, w którym uczestniczyły dwa samochody ciężarowe i dwie osobówki spowodował kierowca tira, który wyprzedzając inny pojazd uderzył najpierw w przyczepę kempingową ciągniętą przez forda, po czym w jadącego za nią opla. Po karambolu droga całkowicie zablokowana była przez 3 godziny.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do karambolu doszło w czwartek ok. 10.00 w pobliżu miejscowości Toczyłowo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 50–letni kierowca ciężarówki scania jadąc w kierunku Grajewa, w trakcie wyprzedzania jadącego przed nim samochodu, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w przyczepę kempingową forda kierowanego przez 56- letniego obywatela Czech, oraz w jadącego za fordem opla, za kierownicą którego zasiadał 48-letni mieszkaniec Grajewa. Oba samochody po zderzeniu wpadły do rowu. Na jezdni została tylko przyczepa kempingowa, w którą uderzył jadący w stronę Grajewa ciężarowy star, kierowany przez 24-letni mieszkańca gminy Sejny. 
Jak podaje policji w wyniku karambolu jedynie kierowca opla doznał obrażeń i to niezagrażających jego życiu. Mężczyzna ze złamaną ręką trafił do szpitala.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę