Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na początek areszt na 3 miesiące, a w perspektywie więzienie

70 gramów narkotyków amfetaminy i marihuany znaleźli policjanci w peugeocie zatrzymanym do kontroli w Zambrowie. Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców miasta 21 i 40-latek. Sąd wobec jednego z nich zastosował 3-miesięczny areszt tymczasowy. Obu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie w nocy z poniedziałku na wtorek osobowego peugeota, nie było przypadkowe. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że tym autem mogą być przewożone substancje odurzające. I w trakcie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli blisko 70 gramów narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Jadący tym pojazdem mieszkańcy miasta zostali zatrzymani. Obaj usłyszeli zarzut udzielania środków odurzających. Wobec 40-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, natomiast wobec 21-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę