Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Przewodnicząca Rady Nadzorczej PKS Łomża odeszła

Hanna Karolina Piotrowska, przewodnicząca Rady Nadzorczej PKS Łomża złożyła rezygnację z funkcji. Jak poinformował rzecznik marszałka województwa, pod którego podlega łomżyńska spółka, jej miejsce w radzie zając ma Jacek Klimowicz, który jest radcą prawnym Urzędu Marszałkowskiego.

Hanna Piotrowska w Radzie Nadzorczej łomżyńskiego PKS-u zasiadała od połowy 2010 roku, czyli mniej więcej od czasu przejęcia spółki przez samorząd województwa.  Jest prawnikiem z Białegostoku, członkiem partii Platforma Obywatelska RP. 
Jan Kwasowski, rzecznik marszałka województwa, nie podał przyczyn rezygnacji Piotrowskiej z przewodniczenia radzie nadzorczej spółki. Poinformował, że podczas dzisiejszego posiedzenia zarząd województwa upoważnili swego przedstawiciela do wystąpienia na nadzwyczajnym zgromadzeniu wspólników Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży i głosowania za powołaniem pana Jacka Klimowicza na członka rady nadzorczej spółki.

Przypomnijmy dwa tygodnie temu spółce zabrakło pieniędzy na wypłaty pensji pracownikom, a tydzień temu zarząd województwa zgodził się na zaciągniecie przez łomżyński PKS kredytu rewolwingowego w wysokości 400 tysięcy złotych, co ma ją uchronić przed powtórzeniem się takiej sytuacji w najbliższej przyszłości


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę