Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pechowiec z Wysokiego Mazowieckiego

Kupił samochód, dzień później zjechał nim do rowu i dachował, a następnie zgłosił policji kradzież auta. Niestety wszystko się wydało gdy kryminalni bardzo szybko ustalili, że samochód znajduje się na parkingu w sąsiednim powiecie.

Tym prawdziwym pechowcem okazał się 29-letni mężczyzna z Wysokiego Mazowieckiego. W środę rano zgłosił on policji, że minionej nocy z jednego z parkingów w mieście skradziono mu opla vectrę. Powiedział funkcjonariuszom, że auto kupił dzień wcześniej. 
Policjanci rzekomo skradzione auto szybko znaleźli na parkingu w sąsiednim powiecie. Było znacząco uszkodzone. Jak informuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem w toku dalszych czynności wyszło na jaw, że zgłaszający chciał upozorować kradzież. Jak się okazało faktycznie dzień wcześniej kupił auto i wybrał się nim na przejażdżkę. W pewnym momencie kierując oplem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Aby zatrzeć ślady odkręcił tablice rejestracyjne i uciekł z miejsca zdarzenia. W rezultacie sam zgłaszający przyznał, że historię wymyślił, ponieważ bał się odpowiedzialności za jazdę samochodem bez wymaganych uprawnień. I teraz czeka go sądowy proces nie tylko za jazdę bez uprawnień, ale i za zgłaszanie kradzieży, której nie było.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę