Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Chciał zabić, postrzelił się...

Główne zdjęcie
Prawdopodobnie tym urządzeniem postrzelił się 55-latek. fot. KWP Białystok

O nietypowym wypadku informuje policja. 55-letni mieszkaniec jednej ze wsi pomiędzy Rajgrodem a Augustowem postrzelił się w brzuch. Do wypadku najprawdopodobniej doszło gdy przymierzał się do... uboju zwierzęcia hodowlanego.

Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że do tego celu prawdopodobnie miał być wykorzystany przyrząd służący do uboju zwierząt. I chyba przygotowując się do tego uboju doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego doznał on rany postrzałowej brzucha. Mężczyzna trafił do szpitala, a policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę