Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kierowca-policjant z promilami?

Czy policjant z Zambrowa prowadził samochód pod wpływem alkoholu? Sprawdza to łomżyńska prokuratura. Jak mówi rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, Andrzej Baranowski, informację o tym, że pijany policjant i jego kolega jeżdżą samochodem dyżurny z Zambrowa otrzymał od jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna, który zgłosił ten fakt, spotkał policjantów na placu przy jednej z posesji. Wówczas doszło do kłótni, po której mieszkaniec Łomży nabrał podejrzeń co do stanu trzeźwości funkcjonariuszy. Co więcej, policjanci odjechali z miejsca spotkania samochodem.

Po przyjęciu zgłoszenia policjanci ustalili, że samochód należy do ich kolegi z Komendy Powiatowej z Zambrowa. Nie udało im się jednak skontrolować jego kierowcy, bo nie poczekał na przyjazd patrolu. Mundurowi nie spotkali go też w domu. Odszukali jednak pasażera.

Obydwaj policjanci przyznają że doszło do utarczki słownej z osobami, które ten fakt zgłosiły, ale zapewniają, że byli wtedy trzeźwi. Ich przełożeni poprosili jednak zambrowską prokuraturę o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Miejscowi prokuratorzy przekazali ją do Łomży, żeby nie być posądzonym o stronniczość. Wobec policjantów zostało też wszczęte postępowanie dyscyplinarne, m.in. dlatego, że nie poczekali na przyjazd wezwanego patrolu. Do czasu wyjaśnienia sprawy będą normalnie pracowali.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę