Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Odwilż dochodzi do nas

Odwilż, która od kilku dni objęła już większości Polski teraz dociera także i do nas. Tomasz Siemieniuk synoptyk dyżurny z białostockiego Zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW zapowiada, że dziś w ciągu dnia temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Tak będzie w cieniu. Na słońcu, które ma być widziane niemalże przez cały dzień - do godz. 16.21 - temperatura będzie o kilka stopni wyższa.

Niestety noce wciąż zimne. Tej najbliższej temperatura minimalna od -8°C do -6°C, a kolejnej od -3°C do -2°C. Przy czym w nocy z czwartku na piątek synoptyk spodziewa się, że nad region nadciągną chmury, które sprawią, że miejscami wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem, a przejściowo także marznącego deszczu powodującego gołoledź.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę