Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kolneńska policja najszybsza w województwie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie mieli w ubiegłym roku najniższy średni czas reakcji na zgłoszenia, ze wszystkich jednostek w województwie podlaskim. Od momentu przyjęcia zgłoszenia do przybycia patrolu na miejsce zdarzenia mijało średnio na terenie miasta 4 minut i 12 sekund, natomiast na terenie powiatu 12 minut i 24 sekundy. W nagrodę otrzymali nowy samochód opel astra.

Komenda Powiatowa Policji w Kolnie jako jedyna jednostka w województwie podlaskim, za bardzo dobre wyniki pracy otrzymała nowy samochód. Certyfikat potwierdzający przydział pojazdu, z rąk Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji gen. Sławomira Mierzwy, podczas rocznej odprawy podsumowującej wyniki podlaskich mundurowych, odebrał Komendant Powiatowy Policji w Kolnie insp. Robert Marciniak. 

Dla porównania w Łomży te czasy reakcji na zgłoszenie są znacznie dłuższe, a w ubiegłym roku znacząco się wydłużyły w stosunku do 2012 roku. Średni czas reakcji policji na zdarzenie w w mieście Łomży w ubiegłym roku wyniósł 7 minut i 6 sekund wobec niespełna 6 minut w 2012 roku. Na terenach wiejskich średni ubiegłoroczny czas reakcji łomżyńskiej policji to ponad nieco ponad 16 minut, wobec 13,5 rok wcześniej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę