środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Kolneńska policja najszybsza w województwie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie mieli w ubiegłym roku najniższy średni czas reakcji na zgłoszenia, ze wszystkich jednostek w województwie podlaskim. Od momentu przyjęcia zgłoszenia do przybycia patrolu na miejsce zdarzenia mijało średnio na terenie miasta 4 minut i 12 sekund, natomiast na terenie powiatu 12 minut i 24 sekundy. W nagrodę otrzymali nowy samochód opel astra.

Komenda Powiatowa Policji w Kolnie jako jedyna jednostka w województwie podlaskim, za bardzo dobre wyniki pracy otrzymała nowy samochód. Certyfikat potwierdzający przydział pojazdu, z rąk Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji gen. Sławomira Mierzwy, podczas rocznej odprawy podsumowującej wyniki podlaskich mundurowych, odebrał Komendant Powiatowy Policji w Kolnie insp. Robert Marciniak. 

Dla porównania w Łomży te czasy reakcji na zgłoszenie są znacznie dłuższe, a w ubiegłym roku znacząco się wydłużyły w stosunku do 2012 roku. Średni czas reakcji policji na zdarzenie w w mieście Łomży w ubiegłym roku wyniósł 7 minut i 6 sekund wobec niespełna 6 minut w 2012 roku. Na terenach wiejskich średni ubiegłoroczny czas reakcji łomżyńskiej policji to ponad nieco ponad 16 minut, wobec 13,5 rok wcześniej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0