Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Setki mieszkańców bez wody

Główne zdjęcie
Ekipa MPWiK pracująca przy uszkodzeniu

Mieszkańcy blisko 200 mieszkań w trzech blokach, oraz pracownicy Sądu Rejonowego w Łomży od rana pozbawieni są wody. Powodem jest awaria sieci wodociągowej do której doszło nocą przy ul. Polowej. Ekipy z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji już dokopują się do pękniętej rury. Pracownicy szacują, że awarię uda się usunąć do południa.

Awaria nastąpiła po północy na przyłączu prowadzącym do bloków tuż obok budynku Sądu Rejonowego przy ul. Polowej. Woda wybijała na powierzchnię i płynęła ulicą Polową w kierunki Sadowej. Wodociągowcy odcięli dopływ wody do tej części miasta. Tym samym wody zostali pozbawieni mieszkańcy trzech bloków i budynek sądu. Z samego rana rozpoczęło się usuwanie awarii. Ekipy MPWiK muszą dostać się do pękniętej rury i ją wymienić. Powinno to im zająć około 3 - 4 godzin.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę