Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Ukradł dowód i chciał na niego wyłudzić kredyt

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Łomży usiłującego, przy użyciu skradzionego dokumentu, wyłudzić kredyt na zakup laptopa wartego ponad 2 tysiące złotych. Złodziej wpadł, bo sprzedawca znał prawowitego właściciela dokumentu.

Jak przekazuje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Do jednego ze sklepów ze sprzętem elektronicznym wszedł młody mężczyzna, który chciał kupić w systemie ratalnym wartego ponad 2 tysiące złotych laptopa. Klient przedstawił sprzedawcy dowód osobisty, jednak ten zauważył, że właściciel dokumentu widniejący na zdjęciu jest mu znany i nie był nim bynajmniej mężczyzna chcący nabyć komputer. Powiadomieni o całym zdarzeniu policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania oszusta.
- Wnikliwa praca łomżyńskich funkcjonariuszy doprowadziła wczoraj do zatrzymania 25-latka podejrzanego o usiłowanie oszustwa - podaje Szlesińska. - Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę