Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zimno, bardzo zimno...

Minus 18,9 stopnia Celsjusza – taką temperaturę pokazały dzisiejszej nocy termometry na stacji synoptycznej w Marianowie pod Łomżą. O stopień zimniej było w Suwałkach, a najzimniej -22,5°C było w Biebrzy – wynika z porannego komunikatu przygotowanego przez Magdalenę Pękała dyżurnego synoptyka białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW. Synoptycy przewidują utrzymanie się mroźnej aury. Najbliższej nocy (23/24.01) temperatura w województwie podlaskim ponownie obniży się poniżej -15°C, lokalnie poniżej -20°C.

Dziś w dzień nad regionem przewidywane jest zachmurzenie małe i umiarkowane, w południowo-wschodniej części województwa duże z możliwością słabych opadów śniegu. Temperatura maksymalna od -13°C na północy do -8°C na południu. Wiatr słaby, północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -20°C na Suwalszczyźnie do -16°C na południu województwa. Wiatr słaby, wschodni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę