Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zderzenie tirów w Konarzycach

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotę rano w Konarzycach. W okolicach skrzyżowania z ulicą szkolną zderzyły się dwa tiry. Na szczęście żadnemu z kierowców nic się nie stało, ale samochody wpadły do rowów całkowicie blokując drogę Łomża – Śniadowo. To już drugi w tygodniu wypadek w tym samym miejscu. Być może ma to związek z wysepką jaką jesienią ubiegłego roku wybudowano na drodze. Kierowcy muszą zjechać na bok aby ją ominąć.

Policjanci podają, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze. Jeden z kierowców tira lekko zjechał na przeciwległy pas zahaczając o nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę. Po zderzeniu oba tiry wypadły do rowów po obu stronach ulic, a ich naczepy całkowicie zablokowały jezdnię.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Widać ześlizgujące się koła naczep przy wysepce, to mogło być przyczyną poślizgu ciężarówki i zderzenia z inną

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę