Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Bardzo śliska środa

Główne zdjęcie
Wypadek w Konarzycach.

Jeden wypadek i siedem kolizji drogowych odnotowano w Łomży i najbliższej okolicy do godziny 14.00. Do wszystkich tych zdarzeń doszło, bo na drogach regionu od samego rana jest bardzo ślisko. Tymczasem synoptycy podają, że opady śniegu będą utrzymywały się do końca dnia. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej po południu, głównie w centralnej i południowej części województwa podlaskiego, wyniesie od 2 cm do 4 cm.

Do wypadku doszło około godz. 9.30 w Konarzycach. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta jadąca osobową toyotą od strony Śniadowa w trakcie wyprzedzania ciężarówki wpadła w poślizg i otarła się o cysternę i zderzyła się z dostawczym iveco jadącym w przeciwnym kierunku. Do szpitala trafiły trzy osoby podróżujące toyotą. Droga Łomża – Ostrów Mazowiecka była zablokowana przez kilka godzin. 

Od samego rana policji zgłaszane są także stłuczki samochodów, w których na szczęście ludzie nie odnoszą obrażeń. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że do godziny 14.00 było ich siedem.  W Kalinowe osobowy nissan wyjechał w tył autobusu MPK stojącego na przystanku. W Piątnicy na ulicy Jedwabieńskiej land rover wpadł w poślizg i zjeżdżając z drogi ściął znaki drogowe. W Wiźnie i w Podgórzu samochody osobowe wylądowały w  przydrożnych rowach. 
Bardzo ślisko jest także w samej Łomży. Na ulicy Żeromskiego odnotowano dwie kolizje. Najpierw najechały tu na siebie dwie osobówki, później kierowca innej osobówki wpadł w poślizg i uderzył w zaparkowany samochód. Podobnie było na Legionów, gdzie po poślizgu osobówka uderzyła w dwa zaparkowane samochody.

zobacz galerię: Zablokowany wyjazd na Śniadowo


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę