Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

To już zima...

Od 3 do 7 cm świeżego śniegu może dziś jeszcze wzrosnąć pokrywa śniegu w województwie podlaskim – prognozują synoptycy. Przez cały dzień dziś zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady śniegu, miejscami pogarszające widzialność od 1,5 km do 3 km. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. W kolejnych dniach ma być coraz zimniej.

Nocą temperatura minimalna od -8°C na Suwalszczyźnie do -5°C na południu województwa. W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Początkowo, głównie na południu, miejscami opady śniegu. Jutro (w czwartek) w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od -6°C na północy do -3°C na południu województwa. 
Kolejnej nocy temperatura minimalna od -10°C na Suwalszczyźnie do -5°C na południu województwa. W centrum i na południu regionu miejscami opady śniegu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę