Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek podczas holowania

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Starsza kobieta przechodząc przez przejście dla pieszych zaczepiła o linkę holowniczą rozciągniętą pomiędzy dwoma samochodami, upadła i z urazem barku trafiła do szpitala. Do nietypowego zdarzenia doszło w środę późnym popołudniem na ulicy 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie.

Jak relacjonuje policja kierujący seatem 32-latek holował swojego 30-letniego kolegę, który poruszał się mitsubishi. Dojeżdżając do skrzyżowania kierowcy zatrzymali się – pierwszy tuż za przejściem, natomiast drugi przed nim. W tym czasie po pasach między samochodami usiłowała przejść 79-letnia grajewianka. Kobieta najprawdopodobniej nie zauważyła rozciągniętej linki holowniczej i się o nią zaczepiła. W wyniku upadku kobieta doznała urazu barku i została zabrana karetką pogotowia do szpitala.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę