Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

19-latek z amfetaminą

Łomżyńscy policjanci podczas kontroli osobowego opla znaleźli przy kierującym torebki z amfetaminą. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 11 gramów narkotyku. Dodatkowo ustalają, czy mężczyzna nie wsiadł za kierownicę pod wpływem środków odurzających.

Jak relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży gdy policjanci zatrzymali do kontroli vectrę jej kierowca zachowywał się nerwowo i nie potrafił logicznie odpowiadać na proste pytania zadawane przez funkcjonariuszy. Nie miał także ze sobą prawa jazdy, ani dokumentów samochodu. To wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jednak badanie stanu trzeźwości mężczyzny nie wykazało w jego organizmie alkoholu. W związku z tym od kierującego pobrana została krew, aby sprawdzić, czy zanim wsiadł za kierownicę samochodu nie zażywał środków odurzających. Wynik jej badania wykaże w jakim stanie 19-latek kierował pojazdem. Ponadto funkcjonariusze znaleźli przy młodym mężczyźnie dużą foliową torbę, a w niej 8 mniejszych z białym proszkiem. Narkotester wskazał, że jest to amfetamina. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 11 gramów narkotyku. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a nastepnego dnia usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę