Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginiony 27-latek

Główne zdjęcie
Zaginiony Piotr Dereszkiewicz, lat 27

Policjanci z Łomży poszukują zaginionego 27-latka. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną 17 grudnia 2013 roku. Z relacji ojca wynika, że miał wtedy przebywać na terenie Łomży. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi.

Zaginiony to Piotr Dereszkiewicz - mieszkaniec Grajewa. Policja podaje rysopis zagininego: wzrost 178 cm, waga około 75 kg, szczupła budowa ciała, twarz pociągła, włosy ciemne krótkie, oczy szare, nos prosty.
Mężczyzna ubrany był w szaro-zieloną dżinsową kurtkę, dżinsowe niebieskie spodnie, jasne sznurowane buty za kostkę, oraz miał ze sobą ciemnoniebieski plecak.
Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9, bądź telefoniczny pod numerem /86/ 474 12 43 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, komórkowy 112.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę