Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Ślisko, auto spadło z mostu.

Kierowca terenowego Land Rovera jadąc od strony Łomży w kierunku Białegostoku na moście w Wiźnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem, uderzył w barierkę ochronną, która wyłamała się, a samochód runął w dół kilka metrów. Na szczęście był już poza korytem rzeki i Land Rover wylądował na dachu tuż obok rozlewiska Narwi. Kierowca trafił do szpitala na obserwacje.

Do zdarzenia doszło około ósmej rano. Jak relacjonują świadkowie wypadku na moście w Wiźnie w tym czasie było prawdziwe lodowisko. Kierowcy samochodów jadących o strony Łomży po suchej i czarnej nawierzchni mogli być zaskoczeni warunkami jakie tu były. Już wcześniej doszło tu do niegroźnej kolizji, gdy kierowca osobowego opla uderzył w krawężnik uszkadzając samochód. Inne samochody musiały go omijać. W takiej samej sytuacji był kierowca Land Rover, który na oblodzonej jezdni stracił panowanie nad samochodem, obrócił się o 180 stopni po czym tyłem uderzył w barierkę ochronną po lewej stronie mostu, która jak się okazało u nasady była przerdzewiała. Barierka wyłamała się, a samochód runął w dół. Spadł na dach, na szczęście obok wody...

Foto:
Foto:
Foto: Przerdzewiała barierka
Foto: Przerdzewiała barierka
Foto: Przerdzewiała barierka
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Pozostałość po pierwszej kolizji
Foto:
Foto:
Foto: Pozostałość po pierwszej kolizji
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę