Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziej z piwnicy w areszcie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 21-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna usłyszał w sumie 27 zarzutów. Trudnił się włamaniami do piwnic na terenie miasta skąd kradł przede wszystkim rowery. Straty jakie spowodowała oszacowano na niemal 30 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, w tym 7 rowerów, oraz zatrzymali trójkę paserów, która zajmowała się upłynnianiem skradzionych przez 21-latka rzeczy.

Złodziej działała na przełomie listopada i grudnia. Za zwyczaj okradał po kilka piwnic w jednym bloku. Kradł przede wszystkim rowery, ale także elektronarzędzie i sprzęt wędkarski. Sierż. szt. Ewelina Szlesińska oficer prasowy policji w Łomży podkreślają, że tego typu czyny są bardzo uciążliwe dla mieszkańców, a dzięki intensywnej pracy operacyjnej stosunkowo szybko udało się ustalili i zatrzymać sprawcę. 21-latek, mieszkaniec Łomży, usłyszał dwa zarzuty kradzieży, 24 zarzuty kradzieży z włamaniem lub usiłowania, oraz zarzut posiadania środków odurzających. W sumie straty oszacowano na blisko 30 tys. zł. Policji udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów, oraz zabezpieczyć pieniądze pochodzące prawdopodobnie ze sprzedaży innych skradzionych rzeczy.  Wczoraj 21-latek trafił przed oblicze sądu, który zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. 
Policji udało się ustalić także trzech paserów odkupujących od 21-latka skradzione w piwnicach rzeczy. Mają 28, 29 i 39 lat i także usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstw.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę