Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Łomża bez regionalnego wiceprzewodniczącego w PO

Podczas poniedziałkowego zebrania Rady Regionu Podlaskiego Platformy Obywatelskiej wybrano nowy Zarząd Regionu PO. Wśród czterech wiceprzewodniczących nie ma nikogo z Łomży. Wiceprzewodniczącymi partii zostali marszałek województwa Jarosław Dworzański (z Białegostoku), posłanka, była minister nauki, Barbara Kudrycka (z Białegostoku), a także przewodnicząca Platformy miasta Suwałki Anna Naszkiewicz i przewodniczący struktur PO powiatu siemiatyckiego i jednocześnie starosta siemiatycki Mikołaj Mantur. Nowym sekretarzem Regionu został Andrzej Meyer wiceprezydent Białegostoku, a skarbnikiem - Adam Czapliński także z Białegostoku.

Ponadto w skład zarząd Regionu PO weszli także: Leszek Cieślik (Augustów), Zbigniew Czarnecki (Hajnówka), Adam Stanisław Doliwa (Grajewo), Cezary Kisiel (miasto Łomża), Józef Klim (Białystok), Anna Mierzyńska (Białystok), Marek Nazarko (powiat białostocki) i Jacek Piorunek (powiat łomżyński).
Dodajmy, że przewodniczącym wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej jest Robert Tyszkiewicz z Białegostoku, a w poprzednim zarządzie jednym z wiceprzewodniczących partii był Maciej Borysewicz z Łomży.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę