Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Magiczne Mikołajki w Galerii Veneda

Dwa dni pełne niepowtarzalnych atrakcji czekają tych wszystkich, którzy 6 i 7 grudnia odwiedzą Galerię Veneda. W piątek odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który spędzi w Łomży aż sześć godzin, wręczając dzieciom prezenty i pozując z nimi do zdjęć. Sobotnie popołudnie będzie jeszcze ciekawsze, bowiem w Galerii Veneda pojawi się sam Główny Cukiernik piekarni Św. Mikołaja, który zademonstruje i nauczy chętnych jak wypieka się przepyszny piernikowy chleb oraz inne świąteczne słodkości. Będą też warsztaty dla dzieci oraz konkursy z ciekawymi nagrodami, bo przecież Mikołajki są tylko raz w roku i z tej okazji nasze pociechy zasługują na coś oryginalnego i wyjątkowego!

Mikołajki to ten szczególny dzień, kiedy każdy bez względu na wiek uświadamia sobie, że święta Bożego Narodzenia są tuż tuż. Najbardziej czekają na nie dzieci i to właśnie z myślą o nich Galeria Veneda organizuje piątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem. Pojawi się on w galerii o godz. 14.00 z ogromnym workiem pełnym prezentów i słodkości i będzie do dyspozycji naszych milusińskich aż do godziny 20.00. Nawet jeśli nie będziemy mieli prezentu dla naszego dziecka, czasu będzie więc wystarczająco dużo, by kupić coś ciekawego na miejscu w jednym z licznych sklepów Galerii Veneda. Przesympatyczne Śnieżynki efektownie zapakują to, co kupiliśmy lub przynieśliśmy, zaś moment niepowtarzalnego spotkania ze Św. Mikołajem uwieczni jego nadworny fotograf  na pamiątkowych zdjęciach.
Sobota w Galerii Veneda upłynie zaś w atmosferze przedświątecznej krzątaniny przy wyjątkowych, przygotowywanych tylko w grudniu wypiekach. Okazja będzie tym większa, że Galerię Veneda odwiedzi tego dnia  mistrz nad mistrze, Główny Cukiernik piekarni Św. Mikołaja, jak mało kto na świecie znający wszystkie tajemnice świątecznych specjałów.
Głównym punktem programu będzie wypiekanie świątecznego piernikowego chleba z prawdziwymi korzennymi przyprawami i miodem. Będzie można nie tylko przyglądać się, jak ten przysmak powstaje oraz go skosztować – każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w jego pieczeniu i poznać wyjątkowy przepis umożliwiający samodzielne jego upieczenie w domu. Mistrz zdradzi też jak przygotować inne piernikowe wypieki i świąteczne smakołyki. 
– Ilość gorącego chleba piernikowego, który piekarnia jest w stanie wypiec przez
np. 6 godzin imprezy to ponad 100 bochenków, każdy o wadze 0,8kg! – podają organizatorzy z firmy SZUMI Events & Promotion, tak więc słodkich przysmaków nie zabraknie na pewno.
Dzieci będą też pod okiem jedynego w swoim rodzaju cukiernika wykonywać i lukrować ręcznie formowane pierniczki oraz brać udział w konkursie z nagrodami. Wykonane przez milusińskich  w czasie warsztatów mikołajkowych ozdoby choinkowe wezmą bowiem udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, za co przewidziane są nagrody w postaci kompletów oryginalnych bombek choinkowych.
Tak więc jeśli chcesz podarować swemu dziecku na Mikołajki nie tylko zabawki i słodycze, ale przede wszystkim niepowtarzalne spotkanie z magią świąt, które będzie pamiętać i wspominać długo – nie może Was zabraknąć w piątek i sobotę w Galerii Veneda!

www.galeriaveneda.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę