Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaginął 26-letni mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiony Tomasz Milewski

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 26-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna 20 listopada w godzinach popołudniowych wyszedł z domu mówiąc, że idzie z kolegą na piwo. Ostatni raz widziany był w okolicach baru na ulicy Sikorskiego. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi.

Zaginiony to:  MILEWSKI TOMASZ, lat 26.

Rysopis: 182 cm wzrostu, ok. 80 kg wagi, szczupły, włosy ciemny blond – ogolone do skóry , oczy piwne, nos prosty.

Znaki szczególne: duża przerwa pomiędzy górnymi jedynkami, z tyłu głowy blizna po zszyciu

Ubrany był w: czarna kurtka typu „Szwedka”, bluza polarowa koloru szarego z kapturem, spodnie jeansowe jasne, buty białe sportowe.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9 bądź telefonicznie pod numerem telefonu 86 474 12 43 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę