Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Trzy tony dla potrzebujących

Ponad trzy tony żywności zebrali harcerze z należącej formalnie do Hufca Kolna 59. Drużyny Harcerskiej Ptaki Ptakom z Łomży podczas weekendowej Świątecznej Zbiórki Żywności. W 14 łomżyńskich sklepach przez trzy dni wystawione były kosze do których klienci sklepów mogli wrzucać coś dla potrzebujących. Zebrana żywność zostanie przekazana dla najuboższych mieszkańców Łomży, a także do Ośrodka Samotnej Matki w Laskach i Nieławicach.

Zbiórka zorganizowana została w ramach już 17. edycji Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej przez Polską Federację Banków Żywności.  59 Drużyna Harcerska Ptaki Ptakom z Łomży jest jedynym w mieście partnerem Polskiej Federacji Banków Żywności i akcję prowadzi już od 2007 roku. 
W tym roku w akcję w Łomży zaangażowało się w sumie 110 wolontariuszy. Poza harcerzami byli to także studenci z Wyższej Szkoły Agrobiznesu i młodzież Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych, którzy dyżurowali przy koszach w 14 sklepach  
- W czasie tych trzech dni zebraliśmy 3156 kilogramów i 77 deko – podaje phm. Krzysztof Pyczot, drużynowy 59 DH Ptaki Ptakom w Łomży. - Żywność zostanie przekazana dla najuboższych mieszkańców Łomży, a także do Ośrodka Samotnej Matki w Laskach i Nieławicach.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę