Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Czek dla schroniska

Symboliczny czek na kwotę 1828,64 zł przekazali uczniowie łomżyńskiej Wety opiekunom łomżyńskiego schroniska dla psów „Arka”. Prawdziwe pieniądze zostały zebrane podczas Święta Szkoły „PUPILE WETY 2013” obchodzonego w dniu imienin świętego Franciszka, gdy na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt.

Festyn w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży odbył się na początku października. Były pokaz tresury psów policyjnych, porady weterynaryjne, można było też pojeździć konno czy wziąć udział w różnych konkursach. Były też  kwesta, kiermasz i loterii, które od kilku lat organizowane są właśnie z myślą o podopiecznych łomżyńskiego schroniska dla psów „Arka”. W tym roku udało się zebrać w sumie 1828,64 zł. I pieniądze trafiły już na konto schroniska. W ubiegłym tygodniu przedstawiciele uczniów Wety Milena Jóźwik i Łukasz Cudnik z kl. IV H wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego Sylwią Makowską i Justyną Zaczek, odwiedzili schronisko i przekazali symboliczny czek, oraz karmę dla psów.
Weta już zapowiada, że na tym jej pomoc się nie skończy. Już w grudniu rusza kolejna edycja szkolnej akcji „Gwiazdka dla psa”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę