piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Czek dla schroniska

Symboliczny czek na kwotę 1828,64 zł przekazali uczniowie łomżyńskiej Wety opiekunom łomżyńskiego schroniska dla psów „Arka”. Prawdziwe pieniądze zostały zebrane podczas Święta Szkoły „PUPILE WETY 2013” obchodzonego w dniu imienin świętego Franciszka, gdy na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt.

Festyn w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży odbył się na początku października. Były pokaz tresury psów policyjnych, porady weterynaryjne, można było też pojeździć konno czy wziąć udział w różnych konkursach. Były też  kwesta, kiermasz i loterii, które od kilku lat organizowane są właśnie z myślą o podopiecznych łomżyńskiego schroniska dla psów „Arka”. W tym roku udało się zebrać w sumie 1828,64 zł. I pieniądze trafiły już na konto schroniska. W ubiegłym tygodniu przedstawiciele uczniów Wety Milena Jóźwik i Łukasz Cudnik z kl. IV H wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego Sylwią Makowską i Justyną Zaczek, odwiedzili schronisko i przekazali symboliczny czek, oraz karmę dla psów.
Weta już zapowiada, że na tym jej pomoc się nie skończy. Już w grudniu rusza kolejna edycja szkolnej akcji „Gwiazdka dla psa”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0