Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Zambrowem

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku jaki w piątek późnym popołudniem wydarzył się na krajowej "8" pod Zambrowem. We wsi Podłatki Małe osobowy fiat, wyjeżdżając z bocznej drogi, nie ustąpił pierwszeństwa volkswagenowi. Samochody zderzyły się a potem uderzyło w nie jeszcze jedno auto marki kia.

Do wypadku doszło po godzinie 16.00. Kierowcy fiata i volkswagena ponieśli śmierć na miejscu, kierujący kią został przewieziony śmigłowcem do szpitala.

Przez cztery godziny po wypadku droga była zablokowana. Policja kierowała samochody objazdem przez Łomżę.

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę