czwartek, 21 marca 2019 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Zambrowem

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku jaki w piątek późnym popołudniem wydarzył się na krajowej "8" pod Zambrowem. We wsi Podłatki Małe osobowy fiat, wyjeżdżając z bocznej drogi, nie ustąpił pierwszeństwa volkswagenowi. Samochody zderzyły się a potem uderzyło w nie jeszcze jedno auto marki kia.

Do wypadku doszło po godzinie 16.00. Kierowcy fiata i volkswagena ponieśli śmierć na miejscu, kierujący kią został przewieziony śmigłowcem do szpitala.

Przez cztery godziny po wypadku droga była zablokowana. Policja kierowała samochody objazdem przez Łomżę.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę