Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 maja 2024 napisz DONOS@
BIP

Bezpieczeństwo podczas wyjazdu zorganizowanej grupy

Poradnik dotyczący organizacji wyjazdu zorganizowanej grupy dzieci i młodzieży w woj. podlaskim ma za zadanie wesprzeć rodziców, uczniów i nauczycieli w wiedzę w kontekście identyfikacji zagrożeń oraz podejmowanych działań przez szkołę w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży poza jej siedzibą.

„Poradnik dotyczący organizacji wyjazdu zorganizowanej grupy dzieci i młodzieży w woj. podlaskim” można pobrać ze strony internetowej Kuratorium Oświaty i Wychowania (zakładka "Bezpieczeństwo, Wychowanie, profilaktyka/podzakładka Bezpieczeństwo")

link: http://www.kuratorium.bialystok.pl/kuratorium2/DesktopDefault.aspx?tabindex=3&tabid=4240

lub pobrać załącznik poniżej.

 

Elżbieta Szleszyńska
śr, 06 listopada 2013 21:35
Data ostatniej edycji: wt, 19 listopada 2013 21:23:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę