Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zatrzymani z narkotykami

Blisko 150 gramów amfetaminy, niewielkie ilości marihuany oraz zlikwidowali dwie nielegalne mini plantacje konopi indyjskich znaleźli policjanci. Akcja zaczęła się w Grajewie, ale w ręce mundurowych wpadli także handlarze i producenci z Ełku i Augustowa. W sumie w związku z tą sprawą zatrzymano czterech mężczyzn w wieku od 17 do 38 lat.

Jak podaje oficer prasowy KPP w Grajewie w środę po południu w Grajewie na ulicy Ełckiej funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali do kontroli volkswagena jadącego od strony Ełku. Golfem podróżowało dwóch mężczyzn. Podczas sprawdzania pojazdu mundurowi znaleźli w nim 120 gramów amfetaminy. Dodatkowo w trakcie przeszukania miejsc zamieszkania kierującego i pasażera zabezpieczyli ponad 6 gramów amfetaminy i 2 gramy marihuany. Funkcjonariusze ustalili, że 26 i 38-latek narkotyki kupili od mieszkańca Ełku, w którego mieszkaniu policjanci także znaleźli substancje odurzające. 32-latek miał 23 gramy amfetaminy i śladowe ilości marihuany. W jego domu znajdowały się 4 sadzonki konopi indyjskich. Dalsze ustalenia w tej sprawie, jeszcze tego samego dnia, doprowadziły funkcjonariuszy do 17-letniego mieszkańca gminy Augustów, który także trudnił się uprawą konopi indyjskich. W pobliżu jego miejsca zamieszkania zabezpieczonych zostało 17 sadzonek. Czterej mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę