Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Morderstwo pod Śniadowem

Ciało młodej, 22-letniej kobiety znaleziono wczoraj w południe pod przepustem wodnym w okolicach wsi Mężenin pod Śniadowem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kobieta została zamordowana. Policja zatrzymała już podejrzewanego o dokonanie zabójstwa mężczyznę. To 29-letni Sławomir D mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

Zamordowana kobieta to mieszkanka gminy Śniadowo. Miała dwójkę małych dzieci, ale nie była zamężna. Jak informuje policja na polecenie Prokuratora ciało denatki zostało zabezpieczone w prosektorium.
- Już kilka godzin po zgłoszeniu w wyniku szeroko podjętych działań, w związku z tą sprawa mundurowi, ustalili i zatrzymali osobę podejrzaną. 29–letni mężczyzna przebywa w łomżyńskiej izbie zatrzymań - informuje Urszula Brulińska z zespołu prasowego KMP w Łomży.
W tej chwili pod nadzorem Prokuratora, trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia.

Prawdopodobnie motywem zabójstwa mógł być zawód miłosny.

200829104429.jpg
cz
śr, 30 października 2013 08:26
Data ostatniej edycji: śr, 30 października 2013 13:46:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę