Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zderzenie tirów

42-letni kierowca z otwartym złamaniem ręki, urazem głowy i obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala po wypadku do jakiego doszło ok.. 20.25 w okolicach Miastkowa na krajowej 61. Na łuku drogi bocznie zderzyły się dwa tiry. Rannego Polaka strażacy musieli wycinać ze zniszczonej kabiny kierowcy.

Jak relacjonuje policja drogą od strony Łomży w kierunku Ostrołęki jechał ciągnik siodłowy man z naczepą. Na łuku drogi w okolicach wsi Łuby Kiertany zderzył się bocznie z jadącą w przeciwną stronę scanią z naczepą. Po zderzeniu scania zjechała do przydrożnego rowu. To właśnie nią kierował 42-letni Polak, który został zakleszczony w zniszczonej kabinie samochodu. Aby go można było wydobyć musieli interweniować strażacy. Mężczyzna z otwartym złamaniem ręki, urazem głowy i obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala w Łomży. 
Kierowca drugiego tira był Litwin. Jemu nic się nie stało. Jak podaje policja kierowca był trzeźwy.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
cz, 24 października 2013 08:18
Data ostatniej edycji: cz, 24 października 2013 08:46:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę