Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Dręczyło go sumienie?

31-latek z Łomży, który w związku z wcześniejszą kradzieżą objęty jest dozorem Policji, przy okazji wieczornej wizyty na Komendzie wyznał swe poranne przestępstwo. W jednej z podłomżyńskich miejscowości, korzystając z otwartych drzwi mieszkania, wszedł do środka i zabrał 800 złotych. Policjanci podają, że sprawdzili to i okazało się, że 31-latek mówił prawdę.

Mężczyzna miał tłumaczyć policjantom, że wyznał kradzież, bo „teraz bardzo źle się z tym czuje”.   Wyznanie winy, nie uchroni go przed karą. Za kradzież ma odpowiadać przed sądem.

210305125821.png
cz
wt, 22 października 2013 13:54
Data ostatniej edycji: wt, 22 października 2013 14:14:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę